O mnie

Mariola Piotrowska

20 letnie doświadczenie

Jeżeli masz problem ze skórą głowy, włosami, skorzystaj z pomocy tzw. “lekarza” od skóry głowy i włosów, czyli trychologa – aby nie stosować domowych metod leczenia, które często mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

W gabinecie trychologicznym troszczymy się o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Stawiamy na wygodę i odprężenie, dbamy o atmosferę intymności oraz bezpieczeństwa. Nie zastanawiaj się dłużej, co zrobić z łamliwymi i wypadającymi włosami, odkryj nowe możliwości pielęgnacji w gabinecie trychologicznym w Gdyni!

Trycholog, założycielka gabinetu
trychologicznego w Gdyni

Trycholog z 20-letnim doświadczeniem w prawidłowym diagnozowaniu i leczeniu schorzeń skóry głowy i włosów. Specjalistka w leczeniu niefarmakologicznym skóry z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry , łojotokowym zapaleniu skóry głowy. Ukończyła studia z elementami psychologii, psychiatrii i dermatologii. Podyplomowe studia w Trychologii Kosmetycznej na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalistka z zakresu mezoterapii igłowej bezbolesnej oraz mikroigłowej. Wykładowca w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku na kierunku Trychologia kosmetologiczna. Trychologia to nie tylko moja profesja a przede wszystkim pasja, najbardziej w rozwiązywaniu trudnych problemów. Po prostu inspirują mnie wyzwania i ciągła nauka w tej dziedzinie.

lekarz trycholog gdynia
trycholog gdynia

Telefon kontaktowy

Masz pytanie? Interesuję cie wolny termin? Zapytaj.

(+48) 791 760 099

Rezerwacja wizyty

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź… i już.

badanie skóry głowy i włosów trójmiasto

Godziny Otwarcia

Wtorek – Środa11.00 – 19.00
Czwartek12.00 – 19.30
Piątek11.00 – 18.30
Sobota10.00 – 15.00
Niedzielarezerwacje tel.

Zdecyduj się na badanie
w gabinecie w Gdyni

Od wielu lat kieruję się pragnieniem obdarowywania innych poczuciem piękna, naturalności i zdrowia. Towarzyszyło mi ono również podczas otwierania gabinetu trychologicznego w Gdyni. Będąc otwarta na ludzi i ich potrzeby, chciałam, by każdy czuł się w moim gabinecie jak najbardziej komfortowo, by wszyscy Klienci opuszczali go w pełni zadowoleni z efektów wykonanego zabiegu oraz udzielenia fachowej oceny i porady.

Dziś wiem, że stworzyłam dogodne do tego warunki. Gabinet został wyposażony w najwyższej jakości sprzęt trychologiczny, a wszelkie stosowane przeze mnie preparaty posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, jak choćby dermokosmetyki uznanych marek.

Jako kosmetolog z doświadczeniem zdaję sobie sprawę, jak ważny jest komfort oraz zaufanie do wybranej metody przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Niepowtarzalny klimat gabinetu połączony z profesjonalizmem niewątpliwie daje takie poczucie.

Kim jestem?

Specjalistką trychologiem

Specjalistką trychologiem posiadającą odpowiednie certyfikaty, która nieustannie podnosi kwalifikacje, by poszerzać ofertę gabinetu w Gdyni. Przeszłam szkolenia z mezoterapii mikroigłowej i igłowej skóry głowy oraz szkolenia I i II stopnia z pracy z kwasem hialuronowym nieusieciowanym. Kwas hialuronowy wykorzystuję do usuwania zmarszczek, a także do odpowiedniego pobudzania fibroblastów do produkcji kolagenu, włókien elastynowych i innych białek, które pobudzają torebki włosowe, a w nich cebulki włosa do aktywności i wzrostu.

Poświęć czas urodzie – chętnie w tym pomogę! Dowiedz się więcej o zabiegach trychologicznych oraz usługach wykonywanych przez profesjonalnego trychologa. Zapraszam do gabinetu nie tylko mieszkańców Trójmiasta, ale wszystkich tych, którzy potrzebują porady i pomocy.