Usługi

Zakres usług

Nasze kompleksowe badania

Zabiegi trychologiczne Trójmiasto

Próbowałeś już wszystkiego w walce z łupieżem? Skóra głowy swędzi i jest zaczerwieniona?              Z przerażeniem obserwujesz coraz więcej wypadających włosów oraz łupieżu na ubraniach, na poduszce, w łazience? Obawiasz się słabych, przerzedzonych włosów i łysiny? Z żalem oglądasz zdjęcia siebie w bujnej fryzurze? Jednocześnie krępujesz się rozmawiać o swoich problemach i liczysz, że metodą prób i błędów, w końcu uda Ci się znaleźć właściwe rozwiązanie na własną rękę?

Dość tych męczarni! Twoje włosy i skóra głowy zasługują na skuteczną, specjalistyczną kurację i dobrze dobraną codzienną pielęgnację. Pora na wizytę w gabinecie trychologicznym, u doświadczonego specjalisty w zakresie prawidłowej diagnozy i walce z uporczywymi problemami włosów i skóry głowy.

Problemy z wypadaniem włosów

Wiele kobiet i mężczyzn na całym świecie zmaga się z uporczywą utratą włosów oraz wszelkimi chorobami skóry głowy. Przychodzimy z pomocą i oferujemy zabiegi trychologiczne w naszym gabinecie, zlokalizowanym w Trójmieście. Wszystko po to, aby móc poczuć się pewnie i zacząć walczyć z niechcianą łysiną. Nasz specjalista podczas pierwszej wizyty przeprowadza rozmowę, podczas której dowie się, z jakim problemem zmaga się pacjent oraz podejmie decyzję odnośnie prawidłowego leczenia. Diagnostyka wypadania włosów to obszerny temat. Może być wiele przyczyn problemów z owłosieniem. W zależności od płci – u kobiet problem może leżeć po stronie czynników zewnętrznych, bądź hormonalnych, natomiast u mężczyzn często problemy związane są z łysieniem androgenowym. Niezależnie od sytuacji, nasz specjalista z pewnością pomoże Państwu z wypadaniem włosów i ich diagnostyką.

Jak leczyć wypadanie włosów? 

Problemy z wypadaniem włosów często są możliwe do wyleczenia. Ważne jest, aby udać się do naszego gabinetu i odpowiednio szybko zdiagnozować wypadanie włosów. Leczenie wypadania włosów, bądź łupieżu często wiąże się z zabiegami trychologicznymi. Łupież jest bez wątpienia zmorą wielu z nas. Powodować mogą go zarówno czynniki zewnętrzne (np. kosmetyki drogeryjne o słabym składzie oraz jakości), jaki i wewnętrzne ( stres, niewłaściwe i nieregularne odżywianie – wtedy skóra buntuje się i powstaje łupież). Przy leczeniu łupieżu trzeba wykazać się jednak cierpliwością ( leczenie trwa dość długo – trzeba stosować właściwe produkty, suplementację, dbać o zdrową dietę) oraz zaufaniem do specjalisty.

Wykonujemy także zabiegi oczyszczające skórę głowy, nawilżające i pobudzające krążenie. Gabinet, który posiadamy w Trójmieście jest odpowiednio przystosowany, aby każdy Klient czuł się u nas komfortowo i był pewien, że trafił do profesjonalnego miejsca. Wykonujemy również zabiegi mezoterapii igłowej i mikroigłowej, które polegają na wstrzyknięciu w skórę głowy substancji ożywiającej włosy. Dodatkowo, wśród zabiegów trychologicznych, które wykonujemy znajdują się także infuzja tlenowa, masaż trychologiczny, a także ultradźwięki. Wszystko po to, aby zmotywować komórki do wzrostu. Nasz specjalista zna się na swoim fachu, dlatego zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego gabinetu.

Specjalistyczne zabiegi w naszym gabinecie

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i oferujemy zabiegi trychologiczne na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą pasji i doświadczenia naszego trychologa. Pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów i zachęcić ich do korzystania z usług trychologicznych. Diagnostyka wypadania włosów nie jest niczym wstydliwym, ponieważ to naturalna sprawa, która spotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn.
Każdego dnia wykonujemy liczne zabiegi trychologiczne w Trójmieście, które pozwalają nam stale poszerzać nasze umiejętności. Dbamy o to, aby wszystkie usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów. Analizujemy wszelkie opinie w celu zmniejszania błędów oraz wzrostu zadowolenia.
Możemy zagwarantować odpowiednią diagnostykę wypadania włosów i wdrożenie zabiegów trychologicznych pomagających leczyć poszczególne dolegliwości. Mogą Państwo odwiedzić nasz gabinet w Trójmieście, bądź skontaktować się z nami telefonicznie.

Pamiętaj, że dolegliwości związane z włosami można skutecznie wyleczyć, jeśli stosunkowo wcześnie pojawisz się w odpowiednim gabinecie! Przyjdź do nas i pozbądź się problemu.